داستان لطیفی اسپرت

کرج، سال ۱۳۷۷

وقتی کلمه تردمیل با شبرنگ قرمز روی شیشه مغازه نقش بست، هنوز برای بسیاری از افراد، نامی مبهم و ناشناخته بود. عده کمی هم آن را به عنوان دستگاه دوی برقی می‌شناختند. هرچه که بود، آن تک تردمیل که با اندک سرمایه‌ قرضی در یک مغازه کوچک استیجاری جای گرفته بود، شروع سفر لطیفی اسپرت بود.

چشم‌انداز کمک به ارتقای سلامت عمومی در جامعه و پشتیبانی از سبک زندگی سالم، مسیر ما را تعیین کرد و اکنون بعد از سه دهه، این چشم‌انداز همچنان موتور خدمت‌رسانی لطیفی اسپرت را روشن نگه داشته است. لطیفی اسپرت تا زمانی که مأموریت خود را به بهترین شکل ممکن به سرانجام نرساند، از این خدمت‌رسانی دست نخواهد کشید.

داستان لطیفی اسپرت

ایران، سال 1402

در زندگی پرشتاب امروز، سلامتی ذهن و جسم به یک دغدغه جدی برای تک‌تک افراد جامعه تبدیل شده است. ورزش، مهم‌ترین و مؤثرترین عامل در حفظ سلامتی، و فراتر از آن، یک اصل اساسی در سبک زندگی سالم است. از آنجا که در عصر مدرن، گنجاندن ورزش در برنامه روزمره کار آسانی نیست، مفهوم ورزش در خانه ارزش خاصی پیدا کرده است. لطیفی اسپرت هم برای عمل به رسالت خود و رسیدن به چشم‌انداز مطلوبش که همان سلامتی عمومی و ترویج سبک زندگی سالم است، مأموریت خود را این گونه تعریف کرده است که هر شخص بتواند در خانه امن و راحت خود به طور مؤثر و کارآمد، با ابزار و تجهیزات مدرن و به روز، مانند تردمیل، دوچرخه ثابت و الپتیکال، ورزش کند و با انگیزه کافی سبک زندگی سالم را در پیش بگیرد.    

مأموریت لطیفی اسپرت فقط به تأمین دستگاه‌ها و تجهیزات ورزشی مانند دوچرخه ثابت، دستگاه بدنسازی و... محدود نمی‌شود. حمایت ما از سبک زندگی سالم شامل خدمات با کیفیت و بلند مدتی می‌شود که شما را در مسیر تناسب اندام و سلامتی همراهی می‌کنند. در سفر ماجراجویانه رسیدن به سبک زندگی سالم، لطیفی اسپرت همسفر شماست.   

رابطه لطیفی اسپرت و مردم، یک رابطه برد-برد است. ما از سبک زندگی سالم شما حمایت می‌کنیم و شما از ما. در نتیجه بهتر می‌توانیم به مأموریت خود عمل کنیم و این به نوبه خود یعنی گسترش بیشترِ قلمروی سلامتی در جامعه. این امر باعث خوشبختی و خوشنامی لطیفی اسپرت شده است که در هر دو مورد، خود را مدیون شما می‌داند. پاداش خوشبختی را با توسعه کیفی و کمی محصولات و خدماتمان می‌دهیم و پاداش خوشنامی را نیز برندهای برتر جهان همچون استـیل‌فلکس، بادی سالید، اسپریت، وی-مکس و سول داده‌اند، هنگامی که دست همکاری به‌سوی بازرگانی لطیفی دراز کرده و با اعطای نمایندگی انحصاری به لطیفی اسپرت، پایگاه قوی و مستحکمی را برای خود فراهم کرده‌اند.

در شرایط اقتصادی ویژه این سال‌ها، بازرگانی لطیفی با نگرشی نو به چشم‌انداز و مأموریت خود، با ثبت شرکت فیزیک‌سازان ورزش لطیفی، اقدامی سریع در جهت تولید دستگاه بدنسازی در داخل کشور نموده تا ضمن بومی‌سازی این صنعت، بتواند با سرعت و کیفیت بهتری به نیازهای موجود پاسخ گوید.

توشه سفر لطیفی اسپرت، رضایت شما و سلامتی شماست. برای رسیدن به رضایت شما، تمام توان و تعهد خود را در ارائه بهترین خدمات به کار می‌گیریم، و برای حفظ سلامتی شما، تلاش و تخصص خود را در تولید باکیفیت‌ترین محصولات. مادامی که شما همسفر ما هستید و سلامتی شما مقصد ماست، سفر لطیفی اسپرت ادامه دارد.

پرویز لطیفی بنیانگذار و مدیر عامل لطیفی اسپرت

این مجموعـه با توکل و یاری جستـن از خداوند متعـال بر اساس خـط مشی ، مشتری مـداری را سرلوحـه اهداف خود قرارداده است که رضایـــت مشتریان بهترین شاهد این مدعـیــســت و ارتـقای کیفــی در زمینه فـروش محـصــولات و ارائه خــدمـات مطــلوب از دیگر اهـدافمـــان خواهـد بود.

با آرزوی تندرستی و بهروزی برای همه هموطنان و ورزشکاران ایران زمین

پرویز لطیفی مدیر لطیفی اسپرت
پرویز لطیفی بنیانگذار و مدیر عامل لطیفی اسپرت

این مجموعـه با توکل و یاری جستـن از خداوند متعـال بر اساس خـط مشی ، مشتری مـداری را سرلوحـه اهداف خود قرارداده است که رضایـــت مشتریان بهترین شاهد این مدعـیــســت و ارتـقای کیفــی در زمینه فـروش محـصــولات و ارائه خــدمـات مطــلوب از دیگر اهـدافمـــان خواهـد بود.

با آرزوی تندرستی و بهروزی برای همه هموطنان و ورزشکاران ایران زمین

افتخارات لطیفی اسپرت

ما در سال ۱400 تندیس تولید کننده برتر کشور و همچنین تندیس فروشگاهای زنجیره ای برتر سال در حوزه ورزش را کسب کردیم و مفتخر به دریافت تشویق نامه در خصوص ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان از World Solution Group و همچنین دریافت گواهینامه ISO 10002 : 2004 از Transpacific Certifications Limited شدیم.

این تندیس ها را گرفتیم چون کیفیت بالا و خدمات پس از فروش استثنایی در بازار برای ما مهم است؛ ما برای این عناوین زحمت کشیده ایم و قدرش را می دانیم.

بخشی از مراکز تجهیز شده توسط لطیفی اسپرت