کرج – 1377

لطیفی اسپرت به عنوان واردکننده، تولید کننده و صادرکننده تجهیزات ورزشی باشگاهی و خانگی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال و دستگاه های بدنسازی شناخته شده و از این نظر کامل ترین، بزرگترین و یکی از اولین مجموعه ها در ایران می باشد.

ما با تمرکز بر رضایت مشتری، خدمات بهینه و بهبود مستمر کیفیت در کنار شما هستیم.

لطیفی اسپرت در سال 1377 توسط پرویز لطیفی در کرج تاسیس شد.

وقتی کلمه  تردمیل با شبرنگ قرمز روی شیشه مغازه نقش بست، هنوز برای بسیاری از افراد، نامی مبهم و ناشناخته بود. عده کمی هم آن را به عنوان دستگاه دوی برقی می‌شناختند. هرچه که بود، آن تک تردمیل که با اندک سرمایه‌ قرضی در یک مغازه کوچک استیجاری جای گرفته بود، شروع سفر لطیفی اسپرت بود.

 

کرج – 1377
لطیفی اسپرت به عنوان واردکننده، تولید کننده و صادرکننده تجهیزات ورزشی باشگاهی و خانگی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال و دستگاه های بدنسازی شناخته شده و کامل ترین، بزرگترین و یکی از اولین مجموعه ها در ایران می باشد. ما با تمرکز بر رضایت مشتری، خدمات بهینه و بهبود مستمر کیفیت در کنار شما هستیم.
لطیفی اسپرت در سال 1377 توسط پرویز لطیفی در کرج تاسیس شد.
وقتی کلمه تردمیل با شبرنگ قرمز روی شیشه مغازه نقش بست، هنوز برای بسیاری از افراد، نامی مبهم و ناشناخته بود. عده کمی هم آن را به عنوان دستگاه دوی برقی می‌شناختند. هرچه که بود، آن تک تردمیل که با اندک سرمایه‌ قرضی در یک مغازه کوچک استیجاری جای گرفته بود، شروع سفر لطیفی اسپرت بود.

ایران – 1403

هنگامی که پرویز لطیفی برای اولین بار شروع به فعالیت کرد، اشتیاق او برای ارتقای سلامت عمومی جامعه و پشتیبانی از سبک زندگی سالم، او را به گسترش کسب و کارش ترغیب کرد. کار‌های روزانه به او انگیزه داد تا تلاش بی وقفه و الهام بخش را به یک مجموعه بزرگ با بیش از 100 پرسنل، کارخانه، شعب و نمایندگی های متعدد، مراکز خدمات پس از فروش و تجهیز کننده بیش از 2000 مجموعه خصوصی و دولتی تبدیل کند.

ترویج فرهنگ ورزش در خانه، دغدغه ارتقای سلامت عمومی و معرفی تجهیزات مدرن ورزشی مانند الپتیکال، دوچرخه ثابت مبله و دستگاه های بدنسازی پیشرفته به جامعه، اعتماد به لطیفی اسپرت را تا آنجا بالا برد که تبدیل به پرچمدار تجارت لوازم ورزشی در کشور شد.
 ما اکنون در سرتاسر ایران به مشتریانمان خدمات ارائه می دهیم، و از اینکه بخشی از چرخه تولید و صادرات صنعت تجهیزات ورزشی هستیم، بسیار خوشحالیم.

طی این 27 سال همواره بر استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین متد و آموزش ها و حرکت با بالاترین استانداردهای روز دنیا در تولید، خدمات و مدیریت منابع انسانی پافشاری کرده ایم و گواه این ادعا دریافت گواهینامه های HSE-MS / IMS
ISO 9001 / ISO 10002 / ISO 10004 / ISO 10668 / ISO 14001 /  45001 / ISO-TR 20183 / ISO 97-220 / است.

همچنین مفتخریم به کسب عناوین متعدد از جمله تولید کننده برتر کشور در سال 1400، فروشگاه زنجیره ای برتر در سال 1400، انتخاب به عنوان یکی از 100واحد برتر مشتری مدار در سال 1402، واحد برگزیده در مدیریت توسعه زنجیره فروش تجهیزات ورزشی از سوی نخستین اجلاس ملی ورزش و تجارت و کسب و کارهای نوین در سال 1402 و همچنین تشویق نامه در خصوص ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان از World Solution Group.
امیدواریم از محصولات ما به همان اندازه که ما از ارائه آن‌ها به شما لذت می‌‌بریم، لذت ببرید.

پرویز لطیفی، بنیانگذار و مدیر عامل لطیفی اسپرت

این مجموعـه با توکل و یاری جستـن از خداوند متعـال بر اساس خـط مشی، مشتری مـداری را سرلوحـه اهداف خود قرارداده است، که رضایـــتمندی مشتریان بهترین شاهد این ادعاست و ارتـقای کیفــی در زمینه فـروش محـصــولات و ارائه خــدمـات مطــلوب از دیگر اهـدافمـــان خواهـد بود.

با آرزوی تندرستی و بهروزی برای همه هموطنان و ورزشکاران ایران زمین

سخنان مدیر عامل

جوایز و افتخارات

ما در سال ۱400 تندیس تولید کننده برتر کشور و همچنین تندیس فروشگاهای زنجیره ای برتر سال در حوزه ورزش را کسب کردیم و مفتخر به دریافت تشویق نامه در خصوص ارائه بهترین خدمات پس از فروش به مشتریان از World Solution Group و همچنین دریافت گواهینامه ISO 10002 : 2004 از Transpacific Certifications Limited شدیم.
این تندیس ها را گرفتیم چون کیفیت بالا و خدمات پس از فروش استثنایی در بازار برای ما مهم است؛ ما برای این عناوین زحمت کشیده ایم و قدرش را می دانیم.

گواهینامه ها